Поради, як із вигодою використовувати елітну картку

Вітаємо в клубі власників елітних карток «ПриватБанк VIP»!

Ми щиро піклуємося про те, щоб наші клієнти отримали доступ до послуг вищого класу і використовували карту найвигідніше, тому завжди готові поділитися порадами про те, як користуватися перевагами наших карт, які допоможуть Вам максимально ефективно розпоряджатися своїм часом і фінансами.

Порада 1: здійснюйте вигідні покупки

Дисконтний клуб

Дисконтний клуб, вигідні покупкиЕлітні картки підключені до програми лояльності Дисконтний клуб "ПриватБанк VIP". Отримуйте знижки до 30% при оплаті елітною карткою в мережі престижних закладів Клубу. Тільки найкращі заклади України запрошуються в Дисконтний клуб. Тут Ви гарантовано отримаєте високу якість товарів та послуг.
Якщо Ви знаходитесь в незнайомому місті і не знаєте де повечеряти, зупинитися або зробити покупки, Вам достатньо заглянути на сайт Дисконтного клубу “ПриватБанк VIP” або в в мобільний додаток VIP club на Вашому смартфоні.

Порада 2: правильно використовуйте кредитний ліміт

Кредитний ліміт
Пільговий період Пам'ятайте, що на Вашій елітній картці завжди є додаткові кошти – виділений банком кредитний ліміт. Ви можете здійснювати покупки, які необхідні зараз, а розплачуватися за них пізніше. Скористайтеся перевагами пільгового періоду – до 30 днів від першої витрати по картці, протягом якого Ви можете користуватися кредитним коштами безкоштовно.

Навіть якщо Ви не встигли повністю погасити кредитний ліміт у пільговий період, можете користуватися карткою з упевненістю - базові процентні ставки по елітних картках ПриватБанку найвигідніші.

Порада 3: повертайте до 10% від вартості покупок

Бонус Плюс

Бонус Плюс Розраховуючись Вашою елітною карткою в мережі «Бонус Плюс», в яку входять 50 000 інтернет-магазинів і торгових точок по всій Україні, Ви гарантовано повертаєте на свій рахунок до 20% від вартості своїх покупок. Гроші надходять на бонусний рахунок Вашої картки, і Ви можете оплачувати ними будь-які покупки в мережі «Бонус Плюс».

Дізнайтеся, які магазини входять в мережу «Бонус Плюс» на bonus.pb.ua

 

Порада 4: користуйтеся карткою на відпочинку і в подорожах

Для подорожей Для подорожей: каркта в доларах або євро, страховка, консьєрж-сервіс
  • Вам буде безкоштовно відкрита додаткова елітна картка в іноземній валюті (доларах США або євро).
  • Ви можете оформити на пільгових умовах міжнародну страховку з покриттям до 150 тис. доларів США у разі виїзду за кордон.
  • Cлужба «Консьєрж-сервіс» допоможе Вам купити авіаквитки, орендувати авто, оплатити готель.

Порада 5: економте час з Приват24

Приват24

Логотип Приват24 За допомогою Інтернет-банку «Приват24» Ви можете управляти Вашими банківськими рахунками через мережу Інтернет. Система надає Вам комплекс банківських послуг в режимі реального часу з будь-якої точки земної кулі 7 днів на тиждень 24 години на добу.
Переглядати свої витрати за категоріями і періодами, дивитися виписки по картці і будь-яким іншим рахунками, оплачувати комунальні послуги не виходячи з дому – це тільки маленька частина тих можливостей, які Ви отримуєте з Приват24. Дізнайтеся більше

Порада 6: доручіть банку свої справи і турботи

Персональний банкір

Персональний банкір Персональний банкір – Ваш особистий помічник в світі банківських послуг. Він організує для Вас своєчасні платежі: за комунальні послуги, дитячий садок, школу або інтернет.
Відкриє додаткову картку на довірену особу і запише Ваших дітей в Бізнес-школу. Проконсультує з фінансових питань, пов'язаних з обслуговуванням картки, або підбере вигідну ставку для депозиту.

Порада 7: спеціальні пропозиції Консьєрж-сервісу для власників елітних карток

Консьєрж-сервіс

Консьєрж-сервісВласникам елітних карток Platinum доступні найбільш популярні і затребувані сервіси служби «Консьєрж-сервіс».

А для власників карток Visa Infinite і MasterCard World Elite в роботу приймаються будь-які доручення клієнтів.

Служба «Консьєрж-сервіс» забезпечує держателям елітних карток екстрену допомогу 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.
Щоб отримати допомогу Консьєрж-сервісу, телефонуйте: +38 092 900 00 02

Порада 8: купуйте в Інтернеті з елітною карткою

Покупки в Інтернеті

Покупки в Інтернеті Робіть покупки в Інтернеті зручно і швидко за допомогою ПриватБанку! Просто зателефонуйте своєму персональному банкіру або в «Консьєрж-сервіс» за телефоном (092) 900 00 02, і наші фахівці допоможуть Вам оформити будь-яку покупку.

Вибрали покупку на українському або закордонному сайті? Відправте посилання з описом або фото товару і вкажіть деталі замовлення за допомогою сайту shopping.privatbank.ua. Все інше – від замовлення та оплати до організації доставки товару – зроблять співробітники «Консьєрж-сервісу».

Замовлення картки

Ви обрали картку: Поради, як із вигодою використовувати елітну картку

Ошибка отправки данных. Пожалуйста, попробуйте отправить заказ позже.

Приклад: 380501234567. Вкажіть номер телефону, на який Вам зручно прийняти дзвінок оператора VIP-контакт-центру.

або Очистити форму

клієнт!Дякуємо за Вашу заявку, найближчим часом Вам передзвонить персональний банкiр для уточнення деталей замовлення.
Вернуться на сайт