"Менора" запрошує на прогулянку16 квiтня 2015

Всіх жителів і гостей Дніпропетровська!

Запрошуємо на захоплюючі прогулянки по Культурно-діловий центр «Менора», де у Вас буде можливість відчути всі складові комплексу - духовність, культуру і бізнес.

Ви дізнаєтесь про історію старовинних фасадів міста, які відтворені на стінах Галереї, а також історію і багатовікові культурні традиції єврейського народу. Ви будете вражені розписом стін, який зберігся в будинку кінця XIX століття купця першої гільдії Давида Пчелкина, бо в жодному іншому приміщенні міста Ви не побачите розпису дореволюційних часів. До унікальних елементів декору інтер'єрів належать і ліпка, що вціліла в російському стилі на стелі їдальні, мармурові каміни і багато іншого. Під час прогулянки Ви зможете відвідати кращі в Україні зали урочистостей, а також насолодитися прекрасним видом на Дніпропетровськ з оглядового майданчика 18-го поверху.
Більшості гостей буде цікаво не тільки подивитися на сам комплекс, але і купити на пам'ять для себе, своїх близьких або колег сувенір з логотипом «Менори». Ви можете придбати ексклюзивну сувенірну продукцію в Інформаційно-туристичному центрі комплексу «Менори» - візитниці, флешки, чашки, реглани, блокноти, ручки, брелоки та багато іншого.

Відчуйте культурні традиції гостинності в Центрі «Менора».

Графік прогулянок:
Вівторок, четвер, неділя о 13:00, 15:00, 17:00 і 18:00
Збір у Інформаційно-туристичному центрі, 1 поверх, вхід з боку вул. Шолом-Алейхема.
Прохання прогулянку бронювати заздалегідь за тел. +38 (056) 717-70-00.

Зверніть увагу! Кожну прогулянку може відвідати група до 10 чоловік!

м. Дніпропетровськ, вул. Шолом-Алейхема, 4, Центр «Менора».