Романтична поїздка до Провансу з MasterCard!23 квiтня 2015

У кожного з нас свої інтереси і захоплення. І незважаючи на те, що подарунки приємно отримувати всім, по-справжньому радіємо ми лише тому, що любимо. Тому ПриватБанк і бонусна програма MasterCard Rewards пропонує нам вибрати радість на свій смак і оголошує унікальну акцію "Пориньте у барви Провансу"!

Що потрібно робити?

Крок 1. З 15 квітня по 31 травня активно оплачуйте будь-які товари карткою ПриватБанку MasterCard World (додаткової до Вашої елітної картки) або MasterCard World Elite. За кожну покупку Вам будуть нараховуватися бонусны бали, які Ви зможете обміняти на подарунки та поїздки в особистому кабінеті програми MasterCard Rewards.

Крок 2. Обміняйте накопичені бали на будь-який товар з каталогу програми. Кожен обмін балів - це шанс виграти головний приз!

Крок 3. Розіграш головного призу -
Туристичного Сертифікату на поїздку на дві особи до Провансу. До туристичної поїздки включаються: переліт, трансфер аеропорт-готель, готель-аеропорт, проживання в готелі 4*, візова підтримка, страхування, екскурсійна програма.
 
Переможець зможе вибрати один з трьох турів на свій смак:

Гастро тур «Кухня Провансу». Відвідування ресторанів прованської кухні; дегустація місцевих вин; можливо, пікнік на природі з традиційними місцевими ласощами і молодим вином.

Екскурсійний тур «Лавка парфумера». Відвідування фабрики L'Occitane з гідом. Екскурсія по музею фірми з захоплюючої експозицією, відвідування виробництва, тестування різних косметичних засобів, при бажанні - покупка косметичної продукції за фабричної ціною.

Фото тур «Лавандові пейзажі». Поїздка по наймальовничіших куточках Провансу, де можна зробити найкращі знімки лавандових полів і давньої архітектури.