Відпочиньте від метушні разом з ресторанним комплексом "Традиція"30 жовтня 2014

«Традиція» - заміський ресторан, в який Ви потрапите, покинувши Харків. Тут Вас чекатиме стиль в національному українському колориті, приголомшливі страви європейської та традиційної кухні. Наш шеф-кухар зможе здивувати навіть найзавзятіших гурманів. У нас є відмінна лазня хамам!
Якщо Вам набридли звичайні ресторани міста Харкова з їх стандартною обстановкою, у нас Ви відкриєте для себе новий світ вишуканого смаку і естетичної насолоди. Наше меню містить найрізноманітніші страви європейської та національної української кухні. Приготовані з душею за оригінальними рецептами вони приємно здивують своїм чудовим смаком навіть справжніх гурманів.

«Традиція» - це ресторан Харкова, який побалует Вас по-справжньому вишуканою кухнею. Побувавши у нас, Ви зможете поповнити колекцію яскравих і незабутніх вражень. Ми не даремно вибрали для себе таку назву. Відвідавши наш ресторан в Харкові одного разу, надалі відпочивати у нас стане для вас хорошою традицією.Для VIP-клієнтів ПриватБанку в Ресторані "Традиція" надаються знижки при оплаті картою:

- Infinite/Worl Elite - 15%
- Platinum - 10%
- Gold/World - 5%.

Адреса: Харків
сел. Подвірки, пров. Свердлова, 42а
Телефон: (098) 000-17-77, (057) 729-82-47
E-mail: info@tradicia.com.ua
tradicia.com.ua