Бізнес-зали MasterCard Lounge в аеропорті "Бориспіль"

Domestic Lounge
Компанія MasterCard запрошує власників преміальних карток MasterCard®, емітованих в Україні, розпочати переліт з комфорту світового рівня. В терміналі D міжнародного аеропорту "Бориспіль" відкрито два бізнес-зали MasterCard Lounge: в зоні внутрішніх рейсів і в зоні міжнародних рейсів.

До Ваших послуг в бізнес-залі безкоштовно*:Відвідати бізнес-зал MasterCard Lounge можуть власники таких преміальних карток ПриватБанку (незалежно від обраної авіакомпанії і класу обслуговування):


Влаcники карток World Elite MasterCard® можуть безкоштовно відвідувати бізнес-зал MasterCard Lounge разом з дітьми** віком до 16 років.* Максимальний термін разового перебування в бізнес-залах MasterCard - 2 години, не більше одного відвідування на добу.

** Власник картки World Elite може провести з собою одну дитину віком до 16-ти років за умови пред'явлення документів, що посвідчують особу батька або матері (оригінал свідоцтва про народження дитини та/або паспорт з відповідною відміткою). Власник картки Platinum MasterCard може провести з собою одну дитину віком до 4-х років за умови пред'явлення документів, що посвідчують особу батька або матері.

Замовлення послуги

Ви обрали послугу: Бізнес-зали MasterCard Lounge в аеропорті "Бориспіль"

Ошибка отправки данных. Пожалуйста, попробуйте отправить заказ позже.

Приклад: 380501234567. Вкажіть номер телефону, на який Вам зручно прийняти дзвінок оператора VIP-контакт-центру.

або Очистити форму

клієнт!Дякуємо за Вашу заявку, найближчим часом Вам передзвонить персональний банкiр для уточнення деталей замовлення.
Вернуться на сайт