Привілеї під час авіаперельотів з VISA

Польські Авіалінії LOT пропонують спеціальну знижку для власників преміальних карток Visa. Сплачуйте авіаквитки Вашою карткою Visa Gold, Visa Platinum або Visa Infinite і насолоджуйтесь комфортом Вашого польоту! Ми приготували спеціальну пропозицію для Вас:

10% знижка на авіаквитки за всіма напрямками LOT з України (Київ, Львів, Одеса, Харків) у всіх класах обслуговування LOT*
Пропозиція дійсна до 31 грудня 2016 р.

Польські Авіалінії LOT – це сучасний європейський авіаперевізчик, який виконує рейси з мінімальним часом очікування на пересадку у Варшаві до десятків міст Польщі, Європи, Північної Америки та Азії. Сьогодні LOT має один з наймолодших флотів повітряних судів у Європі та пропонує широкий вибір високоякісних послуг і сервисів мильйонам пасажирів із року в рік.

Як скористатися пропозицією

Подорож має починатися з України (Київ, Львів, Одеса, Харків).
1. Оберіть рейс на сайті www.lot.com/ua
2. Введіть промокод VISAUA
3. Сплатіть квитки Вашою карткою Visa Gold, Visa Platinum або Visa Infinite.
4. Отримайте знижку 10%.

Особливості та умови надання знижки

Знижка доступна у разі бронювання авіаквитка за допомогою банківських платіжних карток Visa Gold, Visa Premium або Visa Infinite. Пропозиція діє до 31 грудня 2016 р.

Знижка застосовується до тарифу. Аеропортові та інші збори оплачуються у повному обсязі. Оригінальна ціна квитка, придбаного на lot.com на будь-який рейс включає вартість авіаперевезення, податки, аеропортові та інші збори, такі як топлівні збори. Ціна може змінюватися в залежності від дати покупки. Додаткова оплата за понаднормований багаж береться.

*Винятки:

тарифи LOT Economy Simple, LOT Economy Crazy, LOT Economy Promo, LOT Premium Crazy, LOT Premium Promo, LOT Premium Saver, LOT Business Crazy, LOT Business Promo, LOT Business Saver.


Замовлення послуги

Ви обрали послугу: Привілеї під час авіаперельотів з VISA

Ошибка отправки данных. Пожалуйста, попробуйте отправить заказ позже.

Приклад: 380501234567. Вкажіть номер телефону, на який Вам зручно прийняти дзвінок оператора VIP-контакт-центру.

або Очистити форму

клієнт!Дякуємо за Вашу заявку, найближчим часом Вам передзвонить персональний банкiр для уточнення деталей замовлення.
Вернуться на сайт