Захист покупок і Розширена гарантія від Visa

Захист покупок

vp_img_purchase_210x172 Фарба на новому килимі. Чорнило на новому піджаку. Або, можливо, у вас щойно вкрали новий мобільний телефон? Якщо протягом 90 днів після покупки з придбаним товаром станеться нещасний випадок, скористайтеся автоматичною страховкою, яку надає платіжна система Visa.

Програма Захист покупок передбачає відшкодування збитку в разі втрати або пошкодження покупки, яке відбулося протягом 90 днів з моменту покупки. Реєстрація покупки не потрібно. Якщо Вам потрібно дізнатися вартість будь-якого товару для оформлення заявки, зв'яжіться з емітентом Вашої картки. Захист поширюється на товари вартістю більше 100 доларів США (або еквівалент у місцевій валюті).

Ваша компенсація також залежить від інших умов або гарантій, які можуть у Вас бути. При дії інших гарантій, захист поширюється тільки на незахищені суми в рамках дійсної вартості покупки. Ні за яких обставин дане гарантійне покриття не застосовується в якості допоміжного захисту. Даний захист є додатковою до всіх діючих і здійснюваним положенням інших гарантійних умов або положень відносно відшкодування збитків.

Для власників Visa Infinite
 • Покриття в розмірі до 5000 доларів США на покупку, до 7500 доларів США на страховий випадок і до 20 000 доларів США на рік
 • Детальна iнформацiя про послугу за посиланням
 • Завантажити "Умови гарантії покупок" (pdf). Документ за посиланням є коротку версію умов страхування.
Для власників Visa Platinum
 • Покриття в розмірі до 5000 доларів США на покупку, до 7500 доларів США на страховий випадок і до 20 000 доларів США на рік
 • Детальна iнформацiя про послугу за посиланням.
 • Завантажити "Правила та умови Захисту покупок (pdf)". У документі за посиланням короткий огляд страхових випадків.

Загальні умови
Для отримання відшкодування необхідно надати:

Розширена гарантія

vp_img_warranty_210x172

Платіжна система Visa подовжує стандартну гарантію виробника на оплачені карткою Visa товари. Вам навіть не потрібно реєструвати свою покупку, і не важливо, чи купували ви для себе або для когось іншого. Якщо продавець або виробник відмовиться відремонтувати або замінити куплений вами товар, це зробить платіжна система Visa.


Для власників Visa Infinite
 • Покриття в розмірі до 5000 доларів США на покупку, до 7500 доларів США на страховий випадок і до 20 000 доларів США на рік.
 • Гарантія виготовлювача продовжується ще на 12 місяців (максимальний термін загальної гарантії - 24 місяці).
 • Завантажити "Умови гарантії покупок і розширеної гарантії" (pdf). Документ за посиланням є коротку версію умов страхування.
Для власників Visa Platinum
 • Сума відшкодування становить до 1500 доларів США за одиницю товару і максимум 5000 доларів США в рік.
 • Період Розширеної гарантії починається наступного дня після дня, коли гарантія виробника (яка повинна бути не менше 24 місяців) спливла і закінчується через 24 місяці після цієї дати.
 • Завантажити "Правила та умови Захисту покупок і продовження гарантії". В документі за посиланням короткий огляд страхових випадків.

Дане покриття не поширюється на судна, механічні транспортні засоби, землю та будівлі, швидкопсувні продукти та послуги.

Ваша компенсація також залежить від інших умов або гарантій, які можуть у Вас бути. При дії інших гарантій, захист поширюється тільки на незахищені суми в рамках дійсної вартості покупки. Ні за яких обставин дане покриття гарантії не застосовується в якості захисного вкладу. Даний захист має перевагу перед усіма діючими і накопичувальними знижками в інший гарантії або гарантійної формулюванні.

Для отримання Розширеної гарантії необхідно надати:

Подати заявку на отримання відшкодування можна за телефонами Visa: 0 800 305 7975 (безкоштовно по Україні) або +38 044 499 39 75

Замовлення послуги

Ви обрали послугу: Захист покупок і Розширена гарантія від Visa

Ошибка отправки данных. Пожалуйста, попробуйте отправить заказ позже.

Приклад: 380501234567. Вкажіть номер телефону, на який Вам зручно прийняти дзвінок оператора VIP-контакт-центру.

або Очистити форму

клієнт!Дякуємо за Вашу заявку, найближчим часом Вам передзвонить персональний банкiр для уточнення деталей замовлення.
Вернуться на сайт