Сейфові скриньки

Організація власного домашнього сейфа пов'язана з великою кількістю клопоту і витрат з його встановлення і підтримки безпеки. І не завжди такий сейф здатний витримати натиск крадіїв. У даному питанні краще довіритися ПриватБанку, який забезпечує збереження майна і цінностей своїх клієнтів на високому професійному рівні. У сейфовій скринці Ви можете зберігати: конфіденційні документи, цінні папери, готівку, ювелірні прикраси та інші цінності.

 • Надійність

  Орендуючи скриньку в ПриватБанку, Ви отримуєте надійно захищений сейф для зберігання цінностей. Кожен депозитарій відповідає положенню про вимоги щодо технічного стану та організації охорони приміщень банків України.
  Також слід зазначити, що кожен сейф має два замки і замикається на два різних ключі: клієнта і банкіра. Система двох ключів забезпечує додаткову гарантію збереження Вашого майна.
 • Зручність користування

  У кожному депозитарії представлені комірки кількох розмірів. Ви завжди можете вибрати найбільш підходящий. Ми також надаємо повну свободу у виборі терміну оренди скриньки: від одного дня до декількох років.
  Якщо у Вас є довірені особи, Ви можете надати їм право відвідувати депозитарій. Для цього необхідно оформити нотаріальну довіреність.
  А якщо Ви хочете орендувати скриньку і відвідувати її тільки зі своїм партнером, ми укладемо тристоронній договір .
  Банк забезпечує повне збереження Вашого майна і гарантує забезпечення таємниці відомостей про клієнта і про проведені операції з сейфом.

Повні умови, тарифи і правила користування банківською сейфовою скринькою.

Замовлення послуги

Ви обрали послугу: Сейфові скриньки

Ошибка отправки данных. Пожалуйста, попробуйте отправить заказ позже.

Приклад: 380501234567. Вкажіть номер телефону, на який Вам зручно прийняти дзвінок оператора VIP-контакт-центру.

або Очистити форму

клієнт!Дякуємо за Вашу заявку, найближчим часом Вам передзвонить персональний банкiр для уточнення деталей замовлення.
Вернуться на сайт